Zapisy do naszego przedszkola trwają! Zapraszamy na dni otwarte!

Decyzja o posłaniu Dziecka do przedszkola oraz wybór odpowedniej placówki, są niejednokrotnie bardzo trudne, zarówno dla samego Malucha jak i Rodzica. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś/łaś, gdzie Twoja Pociecha będzie spędzać czas w tygodniu, uczyć się i bawić - odwiedź nasze przedszkole i przekonaj się, że jesteśmy dobrym wyborem . W dowolnym dniu, w godzinach od 10:00 do 13:00, zapraszamy wraz z Dzieckiem, by obejrzeć sale, dekoracje i prace plastyczne naszych Przedszkolaków, poznać Ciocie i dowiedzieć się więcej o codziennej organizacji dnia. Personel chętnie udzieli wyczerpujących informacji na temat procesu adaptacji, zajęć prowadzonych w przedszkolu, wymaganych dokumentów, organizacji czasu wolnego oraz płatności.