Nasza kadra

Pani Monika  - jest dyrektorem i psychologiem, codziennie dzieci wita uśmiechem miłym, każde dziecko wysłucha z uwagą, by służyć potem dobrą radą.  Jest bardzo wesoła, zawsze uśmiechnięta, ciągle coś tam robi, wciąż jest czymś zajęta. Kiedy wszystko „dobrze idzie” jest bardzo szczęśliwa. Na jej biednej głowie wszystkie ważne sprawy.

Pani Ania – starszakami się zajmuje i na „piątkę” do szkoły przygotowuje. Gdyby nie ona Kalendarium Przedszkola by nie było i strach pomyśleć, co by się wydarzyło. Panią Dyrektor wspiera i zastępuje.

Pani Anetka – to logopedka, co o wymowę poprawną dzieci dba. Piórka, lusterka, gwiazdki, piłeczki pingpongowe wykorzystuje, gdy zabawy logopedyczne organizuje. Nie zapomina o dydaktyce: myśli, kombinuje jak z każdego tego odważnego i tego nieśmiałego – zrobić artystę, myśliciela twórczego.