Apel do rodziców

wrozkaDrodzy rodzice !

• Jest czas w którym obserwujemy zwiększoną liczbę zachorowań dzieci.
    Przypominamy, że dzieci zakaźnie chore, z gorączką lub innymi objawami chorobowymi powinny pozostać w domu. Prosimy nie przyprowadzać dzieci przeziębionych. Pamiętajmy
    o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia. Jeżeli dziecko źle się poczuje, natychmiast Was o tym powiadomimy, dlatego prosimy, aby numery Waszych telefonów, którymi dysponujemy, były zawsze aktualne.
    Zadbajmy o dobrą kondycję własnej pociechy i nie narażajmy dzieci zdrowych na kontakt
    z chorym.
  • Zgodnie z przepisami regulującymi organizację pracy przedszkola dzieci codziennie powinny spędzać na świeżym powietrzu do 1 godziny na zajęciach, zabawach i spacerach. Bardzo prosimy o ubieranie dzieci odpowiednio do aktualnych warunków atmosferycznych, tak aby mogły one swobodnie korzystać z dobrodziejstwa pobytu na świeżym powietrzu.
  • Przypominamy, iż dzieci z przedszkola należy odebrać do godz. 16.30. Prosimy o takie zorganizowanie odbioru dzieci, aby dotrzymać warunków umowy podpisanej z przedszkolem.

AKCJE PROWADZONE
PRZEZ PRZEDSZKOLE MAGIA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

• Nakrętkobranie
  • Zbierasz zużyte baterie- chronisz środowisko