Akademia Przedszkolaka Magia

przedszkole Nowy Sącz

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy przedszkolem z wpisem do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Nowy Sącz o numerze 9/2011.

Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie została wybudowana na potrzeby najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

Jesteśmy placówką prężnie rozwijającą się. Ciągle ulepszamy i poszerzamy ofertę, tak, aby zapewnić naszym Wychowankom jak najlepsze warunki rozwoju. Dla nas najważniejsze jest DZIECKO – Jego bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój, zabawa i nauka.

wyrozniaCo nas wyróżnia?

• Nasze Przedszkole jest usytuowane w zacisznej okolicy.
  • Nowy, atrakcyjnie wyposażony budynek jest w pełni przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
  • Posiadamy własny, zielony ogród z placem zabaw.
  • Serwujemy tylko świeże i zdrowe posiłki.
  • W naszym Przedszkolu stwarzamy przyjazną, pełną ciepła i cierpliwości atmosferę, opartą na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
  • Oferujemy małe grupy, przez co nasi Nauczyciele mają możliwość indywidualnego podejścia do dzieci, ich potrzeb oraz zainteresowań.
  • U nas nauka jest zabawą. Zabawa jest nauką. Nasi Podopieczni zdobywają wiedzę i umiejętności w sposób naturalny, nie tylko pod czas zajęć edukacyjnych, ale również podczas codziennych czynności oraz zabaw.
  • Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej.
  • Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30
  • Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat.
  • Bogata oferta zajęć dodatkowych, które oferujemy, zapewnia wszechstronny rozwój oraz odkrywanie talentów każdego dziecka.
  • Pakiet zajęć dodatkowych wliczony jest w cenę czesnego.
  • Kontakt z psychologiem, terapeutą pedagogicznym na terenie przedszkola.
  • Możliwość prowadzenia terapii pedagogicznej na terenie przedszkola i objęcia dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi indywidualnymi programami kompensacyjno -korekcyjnymi.
  • Przedszkole prowadzi diagnostykę potencjalnych możliwości rozwojowych dziecka minimum 2 razy w roku.

Dlatego warto nas wybrać!

Przedszkole nasze spełnia wszystkie wymogi postawione przez Unię Europejską gwarantujące warunki bezpieczne i higieniczne dla dzieci:

• wymaganą wysokość sal
  • odpowiednią szerokość drzwi
  • przystosowane schody i przejścia
  • materiały antypoślizgowe na schodach
  • doskonałe zabezpieczenie ppoż. (hydranty, czujniki dymowe)
  • system bezpieczeństwa-monitoring
  • odpowiednią ilość sanitariatów

Placówka posiada między innymi:

• ogród i plac zabaw
  • szatnię dla dzieci
  • dwie kolorowe sale dydaktycznych